Pronájem lodí - Southern Wind

Hledáte loď výrobce Southern Wind na pronájem? Chcete si pronajmout loď značky Southern Wind pro svou příští dovolenou? Happycharter, server pro pronájem lodí a charter jachet Vám nabízí velkou databázi charterových lodí a jachet různých firem.

Happycharter pro Android Happycharter pro iOS
5 lodí Southern Wind

Vaše vyhledávání: výrobce: Southern Wind

Customs 90'

Plachetnice / plachetní megajachta, s posádkou, Southern Wind
Délka x šířka: 30,25 m x 6,30 m, 30,25 x 6,30 m r. výr.: 2011, kabiny: 4
loď/týden: 47 000-50 000 €
Revír pronájmu: Středozemní moře, Egejské moře, Ischia, Neapolský záliv ...
Charterová země: Itálie, Řecko, přístav: Řím, Milazzo, Atény
Poslat poptávku Video Firma: AM-CHARTER
loď/týden: 47 000-50 000 €
týdenní pronájem
Přidat do oblíbených

Video

Poslat poptávku

Sailing Yacht 30.20 m

Plachetnice / plachetní megajachta, s posádkou, Southern Wind
Délka x šířka: 30,20 m x 6,70 m, 30,20 x 6,70 m r. výr.: 2007, kabiny: 4
loď/týden: 55 000-60 000 €
Revír pronájmu: Středozemní moře, Korsika, Amalfitana, Ischia, Neapolský záliv ...
Charterová země: Itálie, Francie, přístav: Neapol, Palermo, Bonifacio
Poslat poptávku Video Firma: BLUEBIRD YACHTING Luxury Ch...
loď/týden: 55 000-60 000 €
luxusní jachta, týdenní pronájem
Přidat do oblíbených

Video

Poslat poptávku
30 meters sailing yacht from Southern Wind with 4 cabins for up to 8 guests and 4 crew members, the best technology, the most exceptional comfort, air conditioning, waterski, wakeboard, banana, donut, 4 SUP and other waters sports. Base: Italy

Southern Wind Shipyard 102

Plachetnice / plachetní megajachta, s posádkou, Southern Wind
Délka x šířka: 31,71 m x 6,90 m, 31,71 x 6,90 m r. výr.: 2016, kabiny: 4
loď/týden: 72 000-77 000 €
Revír pronájmu: Středozemní moře, Baleáry, Valencijský záliv, Ibiza ...
Charterová země: Španělsko, Itálie, přístav: Porto Cervo, Olbia, Ibiza/Eivissa
Poslat poptávku Video Firma: AM-CHARTER
loď/týden: 72 000-77 000 €
týdenní pronájem
Přidat do oblíbených

Video

Poslat poptávku
outhern Wind 102 CROSSBOW, built 2016. Finalists at the 2017 World Superyacht Awards, sailing yacht CROSSBOW is the work of two design powerhouses, with naval architecture by Farr Yacht Design and styling from Nauta Design, creating a modern and sophistic

Luxury Sailing Yacht

Plachetnice / plachetní megajachta, s posádkou, Southern Wind
Délka x šířka: 30 m x 6,30 m, 30 x 6,30 m r. výr.: 2011, kabiny: 4
loď/týden: 47 000-50 000 €
Revír pronájmu: Středozemní moře, Korsika, Cilento, Costa Smeralda, Amalfitana ...
Charterová země: Itálie, přístav: Neapol, Capo d’Orlando, Porto Cervo
Poslat poptávku Firma: MY B&C srl
loď/týden: 47 000-50 000 €
luxusní jachta, týdenní pronájem
Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Southern Wind

Plachetnice / plachetní megajachta, s posádkou, Southern Wind
Délka x šířka: 30,20 m x 6,70 m, 30,20 x 6,70 m r. výr.: 2007, kabiny: 4
loď/týden: 46 000-50 000 €
Revír pronájmu: Středozemní moře, Jónské moře, Cilento, Amalfitana, Ischia ...
Charterová země: Itálie, přístav: Řím, Capo d’Orlando, Neapol
Poslat poptávku Firma: MY B&C srl
loď/týden: 46 000-50 000 €
luxusní jachta, týdenní pronájem
Přidat do oblíbených

Poslat poptávku



Pronajímáte lodě Southern Wind? Nebo jiné jachty? Provozujete charterovou firmu? Přihlašte se a vložte své charterové lodě a jachty do naší databáze (nejen Southern Wind).

* jachty * pronájem * Southern Wind * Southern Wind * lodě *