Nautitech Open 40 kiralama - Biograd na Moru - yelkenli katamaran kiralama

Tekne 6 kiralama - yat kiralama Dalmaçya'da
Başka bir tekne arama

Resimler

Nautitech Open 40
Nautitech Open 40 - resim 2
Nautitech Open 40 - resim 3
Nautitech Open 40 - resim 4
Nautitech Open 40 - resim 5
Nautitech Open 40 - resim 6
Nautitech Open 40 - resim 7
Nautitech Open 40 - resim 8
Nautitech Open 40 - resim 9
Nautitech Open 40 - resim 10
1 / 10
▶
Nautitech Open 40 - resim 1
Nautitech Open 40 - resim 2
Nautitech Open 40 - resim 3
Nautitech Open 40 - resim 4
Nautitech Open 40 - resim 5
Nautitech Open 40 - resim 6
Nautitech Open 40 - resim 7
Nautitech Open 40 - resim 8
Nautitech Open 40 - resim 9
Nautitech Open 40 - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +

**************************************************
ACHTUNG:
Die angeführten Preise stimmen nicht immer mit den Wochenpreisen überein. Die Listenpreise werden mehrmals in der Saison geändert! Bitte fragen Sie bei uns an, wir machen Ihnen gerne ein unverbindliches Angebot.
************************************************** Weitere Katamarane:
LAGOON 450, 440, 42, 420, 400, 40, 39,
Nautitech 46, 46 Fly, 40, 40 Open
Lavezzi 40
Athena 38
Leopard 38
Orana 44... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Nautitech Open 40

Tekne kimliği:
c17976
Tekne adı:
6
Model:
Nautitech Open 40
Tekne türü:
yelkenli tekne
Tekne kategorisi:
yelkenli katamaran
Üretici:
Üretim yılı:
2021
Kabin / yataklar:
4 / 10
Kişi:
10
Gövde malzemesi:
fiber
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
11,98 m (39 feet)
Genişlik / su kesimi:
6,50 / 1,32 m
Duş:
2
Direk yüksekliği:
20 m
Kumanda:
çift dümen tertibatı
 
Motor:
Volvo Penta
Motor gücü:
2 x 20 BG (15 kW)
Yakıt deposu:
430 l
Temiz su deposu:
430 l
seçimi kapatın
Kiralama bilgisi+

yelkenli katamaran Nautitech Open 40 - kiralık tekne - fiyatlar

Kiralama imkanları: haftalık kiralama

Tekne/hafta:
1.840-5.840 €
Kaptan:
mürettebatsız tekne
Depozito:
1.300 €
Kiralama bölgesi
Bölge:
Kiralama ülkesi:
Kiralama mıntıkası:

Nautitech Open 40 - Biograd na Moru - yelkenli tekne / yelkenli katamaran sezon fiyatları

tekne/hafta için € fiyatı
04.04.2026
e kadar
17.04.2026
1.900
18.04.2026
e kadar
08.05.2026
2.660
09.05.2026
e kadar
15.05.2026
2.800
16.05.2026
e kadar
29.05.2026
3.860
30.05.2026
e kadar
05.06.2026
4.310
06.06.2026
e kadar
19.06.2026
4.860
20.06.2026
e kadar
26.06.2026
5.470
27.06.2026
e kadar
17.07.2026
5.560
18.07.2026
e kadar
24.07.2026
5.750
25.07.2026
e kadar
07.08.2026
5.840
08.08.2026
e kadar
14.08.2026
5.560
15.08.2026
e kadar
21.08.2026
5.470
22.08.2026
e kadar
04.09.2026
4.860
05.09.2026
e kadar
11.09.2026
4.310
12.09.2026
e kadar
18.09.2026
3.860
19.09.2026
e kadar
25.09.2026
2.800
26.09.2026
e kadar
02.10.2026
2.660
03.10.2026
e kadar
09.10.2026
1.840

Ekstralar
Son temizlik
charter ücret fiyatına dahil
Yatak takımları
charter ücret fiyatına dahil
Sandal
charter ücret fiyatına dahil
Filika için dıştan takmalı motor
charter ücret fiyatına dahil
Can salı
charter ücret fiyatına dahil
Internet Wi-Fi
charter ücret fiyatına dahil
Gaz tüpü
charter ücret fiyatına dahil
İşleme maliyetleri
charter ücret fiyatına dahil
Permit
250 €

seçimi kapatın

Reklam/servis

Pantaenius Versicherung

Kiralama tatilinizden kısa bir süre önce hasta olursanız ne yapmalısınız? Veya bir kaptan olarak tekneyle temel bağlantınız var mı? Bir kiralama sigortası yaptırmayı düşündünüz mü hiç?

» Sigorta teklifi talep edin

Donanım+

Yelkenli tekne Nautitech Open 40 donanımı kiralama Tekne kiralama

Navigasyon
chartplotter, deniz haritaları, derinlik ölçer, devir göstergesi, dümen açısı göstergesi, hava durumu cihazı, hız göstergesi, liman el kitapları, otopilot, pusula, rüzgar göstergesi, seyir aletleri, VHF telsiz

Teknik
220V prizler, akü şarj cihazı, elektrikli ırgat, ikinci demir, inverter, sahil elektriği 220V

Güverte donanımı
güverte duşu sıcak/soğuk, pasarella, sabit güneşlik, sandal

Güvenlik
can salı, can yeleği kemeri, ilk yardım kiti

İç donanım
elektrikli buzdolabı, fırın, ikinci buzdolabı, mutfak ekipmanı

Eğlence ve ofis elektroniği
CD, havuzluk hoparlörleri, internet, mp3 oynatıcı

Kabinler/dağılım
baş kamara

Yelken donanımı
balon bumbası

Diğer donanım
el kitapları, havuzluk masası

seçimi kapatın
İletişim-

Nautitech Open 40 - Bağlayıcı olmayan bilgiler talep edin

Euro Yachting GmbH
İletişim:
Euro Yachting GmbH
Bayan Selina Schwarzenbacher
Lessingstraße 6/4
5020 Salzburg
Avusturya
Mobil:
göster
Diller:
almanca, ingilizce, ispanyolca, fransızca
 
www.euro-yachting.com
4 yıldan beri happycharter.com’da
Yanıtlama oranı ortalamanın üzerinde

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

-
 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama



Euro Yachting GmbH kullanıcıya ait Nautitech Open 40 benzeri tekneler - kiralama

Bavaria C. 37

Yelkenli tekne / yelkenli yat, mürettebatsız tekne, Bavaria
Uzunluk x genişlik: 11,30 m x 3,67 m, 11,30 x 3,67 m ür. y.: 2020, kabin: 3
tekne/hafta: 1.050-2.980 €
Kiralama mıntıkası: Akdeniz, Adriyatik denizi, Kornati Adaları, Dalmaçya, Istria
Kiralama ülkesi: Hırvatistan, liman: Biograd na Moru, Trogir, Pula
Talep gönderin Video Şirket: Euro Yachting GmbH
tekne/hafta: 1.050-2.980 €
haftalık kiralama
Hatırlatma listesine ekle

Video

Talep gönderin
Unser Angebot umfasst weltweit ca. 3.500 Segelyachten, Motoryachten und Katamarane.
Wir bieten Ihnen Frühbucher- Rabatte bis zu -25% und Last- Minute bis zu -40%
EINFACH ANFRAGEN ES LOHNT SICH!

Lagoon 42

Yelkenli tekne / yelkenli katamaran, mürettebatsız tekne, Lagoon
Uzunluk x genişlik: 12,80 m x 7,70 m, 12,80 x 7,70 m ür. y.: 2022, kabin: 4
tekne/hafta: 2.070-8.400 €
Kiralama mıntıkası: Akdeniz, Adriyatik denizi, Kornati Adaları, Dalmaçya
Kiralama ülkesi: Hırvatistan, liman: Biograd na Moru, Sibenik, Split
Talep gönderin Şirket: Euro Yachting GmbH
tekne/hafta: 2.070-8.400 €
haftalık kiralama
Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin
Unser Angebot umfasst weltweit ca. 3.000 Yachten.
Wir bieten Ihnen Frühbucher- Rabatte bis zu -20% und Last- Minute bis zu -30%
EINFACH ANFRAGEN ES LOHNT SICH!!

Jeanneau Sun Odyssey 410

Yelkenli tekne / yelkenli yat, mürettebatsız tekne, Jeanneau
Uzunluk x genişlik: 12,35 m x 3,99 m, 12,35 x 3,99 m ür. y.: 2020, kabin: 3
tekne/hafta: 1.240-3.570 €
Kiralama mıntıkası: Akdeniz, Adriyatik denizi, Kornati Adaları, Dalmaçya, Istria ...
Kiralama ülkesi: Hırvatistan, liman: Biograd na Moru, Pula, Split
Talep gönderin Video Şirket: Euro Yachting GmbH
tekne/hafta: 1.240-3.570 €
haftalık kiralama
Hatırlatma listesine ekle

Video

Talep gönderin
Unser Angebot umfasst weltweit ca. 3.500 Segelyachten, Motoryachten und Katamarane.
Wir bieten Ihnen Frühbucher- Rabatte bis zu -25% und Last- Minute bis zu -40%
EINFACH ANFRAGEN ES LOHNT SICH!

Fountaine Pajot Lucia 40

Yelkenli tekne / yelkenli katamaran, mürettebatsız tekne, Fountaine Pajot
Uzunluk x genişlik: 11,75 m x 6,65 m, 11,75 x 6,65 m ür. y.: 2019, kabin: 4
tekne/hafta: 2.450-7.300 €
Kiralama mıntıkası: Akdeniz, Ege, Türk Rivierası, Levanten Denizi, İkaria denizi
Kiralama ülkesi: Türkiye, liman: Bodrum, Göcek, Fethiye
Talep gönderin Şirket: Euro Yachting GmbH
tekne/hafta: 2.450-7.300 €
haftalık kiralama
Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin