Lagoon 52F do wynajęcia - Ateny - czarter - katamaran żaglowy

Łódź Largo Winch do wynajęcia - czarter jachtów w Zatoce Sarońskiej
Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Lagoon 52F
Lagoon 52F - zdjęcie 2
Lagoon 52F - zdjęcie 3
Lagoon 52F - zdjęcie 4
1 / 4
▶
Lagoon 52F - zdjęcie 1
Lagoon 52F - zdjęcie 2
Lagoon 52F - zdjęcie 3
Lagoon 52F - zdjęcie 4

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Lagoon 52F

Nr ID łodzi:
c36123
Nazwa łodzi:
Largo Winch
Model:
Lagoon 52F
Rodzaj łodzi:
łódź żaglowa
Kategoria łodzi:
katamaran żaglowy
Producent:
Rok budowy:
2018
Kabiny / koje:
5 / 10
 

Dane techniczne

Długość:
15,85 m (52 stóp)
Szerokość / zanurzenie:
8,60 / 1,50 m
Ilość WC:
5
 
Silnik:
Yanmar
Moc silnika:
2 x 80 KM (59 kW)
Zbiornik na paliwo:
992 ltr
Zbiornik na wodę pitną:
960 ltr
zakończy wybór
Informacje dotyczące czarteru+

katamaran żaglowy Lagoon 52F - łódź do wynajęcia - ceny

Opcje czarteru: czarter tygodniowy

Łódź/tydzień:
19 040-24 640 €
Skipper:
z załogą
Kaucja:
brak kaucji
Dzień przekazania:
sobota
Region czarteru
Kraj czarteru:
Port:

Ceny sezonowe - Lagoon 52F - Ateny - łódź żaglowa / katamaran żaglowy

ceny w € łódź/tydzień
1.01.2026
do
1.06.2026
19 040
1.06.2026
do
1.07.2026
22 400
1.07.2026
do
1.09.2026
24 640
1.09.2026
do
1.11.2026
19 040
zakończy wybór

Reklama/serwis

Pantaenius Versicherung

Co zrobisz, jeśli zachorujesz na krótko przed urlopem na wyczarterowanej łodzi? Albo jako sternik wpłyniesz łodzią na mieliznę? Myślałeś już o stosownym ubezpieczeniu czarterowym?

» Poproś o ofertę ubezpieczenia

Wyposażenie+

Wyposażenie - łódź żaglowa - Lagoon 52F do wynajęcia - czarter łodzi

Wyposażenie wnętrza
ekspers do kawy

Inne informacje
4 m tender with 40 HP outboard engine, Diving equipment, E-foil, Fishing equipment, Full air-conditioning in all cabins and saloon, Hydraulic swimming platform, Large cockpit dining area, Outdoor cinema setup, Outdoor oriental ambient lighting with dimming options, Premium sound system (inside & outside), SUP, Snorkeling equipment, TV in saloon, Wakeboard equipment, Wi-fi with starlink conectivity
zakończy wybór
Kontakt-

Lagoon 52F - poproś o udzielenie niewiążącej informacji

ISTION LUXURY YACHTS
Kontakt:
ISTION LUXURY YACHTS
Pan Ioannis Kourounis
1, Poseidonos Aven
17455 Alimos, Athen
Grecja
Telefon:
pokaż
Faks:
pokaż
Języki:
grecki, angielski
 
www.istionluxuryyachts.com
Od 10 lat auf happycharter.com

Pola z * to pola obowiązkowe.

-
 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi



Podobne łodzie jak Lagoon 52F od użytkownika ISTION LUXURY YACHTS - wynajem i czarter

Lagoon 52F

Łódź żaglowa / katamaran żaglowy, z załogą, Lagoon
Długość x szerokość: 15,85 m x 8,60 m, 15,85 x 8,60 m rok bud.: 2019, kabiny: 4
łódź/tydzień: 19 040-24 640 €
Rejon czarteru: Morze Śródziemne, Morze Egejskie, Cyklady, Zatoka Sarońska
Kraj czarteru: Grecja, port: Ateny
Wyślij zapytanie Firma: ISTION LUXURY YACHTS
łódź/tydzień: 19 040-24 640 €
czarter tygodniowy
Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Lagoon 51

Łódź żaglowa / katamaran żaglowy, z załogą, Lagoon
Długość x szerokość: 15,55 m x 8,10 m, 15,55 x 8,10 m rok bud.: 2024, kabiny: 4
łódź/tydzień: 19 040-24 640 €
Rejon czarteru: Morze Śródziemne, Morze Egejskie, Cyklady, Zatoka Sarońska
Kraj czarteru: Grecja, port: Ateny
Wyślij zapytanie Firma: ISTION LUXURY YACHTS
łódź/tydzień: 19 040-24 640 €
czarter tygodniowy
Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Lagoon 51

Łódź żaglowa / katamaran żaglowy, z załogą, Lagoon
Długość x szerokość: 15,35 m x 8,10 m, 15,35 x 8,10 m rok bud.: 2024, kabiny: 4
łódź/tydzień: 19 040-24 640 €
Rejon czarteru: Morze Śródziemne, Morze Egejskie, Cyklady, Zatoka Sarońska
Kraj czarteru: Grecja, port: Ateny
Wyślij zapytanie Firma: ISTION LUXURY YACHTS
łódź/tydzień: 19 040-24 640 €
czarter tygodniowy
Dodaj do listy

Wyślij zapytanie