Kormoran 1280 do wynajęcia - Niderviller - czarter - jacht motorowy

Łódź K1280-08 do wynajęcia - czarter jachtów na Kanale Marna-Ren
Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Kormoran 1280
Kormoran 1280 - zdjęcie 2
Kormoran 1280 - zdjęcie 3
Kormoran 1280 - zdjęcie 4
Kormoran 1280 - zdjęcie 5
Kormoran 1280 - zdjęcie 6
Kormoran 1280 - zdjęcie 7
Kormoran 1280 - zdjęcie 8
Kormoran 1280 - zdjęcie 9
Kormoran 1280 - zdjęcie 10
1 / 41
Kormoran 1280 - zdjęcie 1
Kormoran 1280 - zdjęcie 2
Kormoran 1280 - zdjęcie 3
Kormoran 1280 - zdjęcie 4
Kormoran 1280 - zdjęcie 5
Kormoran 1280 - zdjęcie 6
Kormoran 1280 - zdjęcie 7
Kormoran 1280 - zdjęcie 8
Kormoran 1280 - zdjęcie 9
Kormoran 1280 - zdjęcie 10

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Kormoran 1280

Nr ID łodzi:
c35254
Nazwa łodzi:
K1280-08
Model:
Kormoran 1280
Rodzaj łodzi:
łódź motorowa
Kategoria łodzi:
jacht motorowy
Producent:
Rok budowy:
2004
Kabiny / koje:
3 / 7
Osoby:
9
 

Dane techniczne

Długość:
12,80 m (42 stóp)
Szerokość / zanurzenie:
3,90 / 0,75 m
Ilość WC:
2
 
Silnik:
Nanni Diesel
Moc silnika:
60 KM (44 kW)
Zbiornik na paliwo:
530 ltr
Zbiornik na wodę pitną:
1.000 ltr
zakończy wybór
Informacje dotyczące czarteru+

jacht motorowy Kormoran 1280 - łódź do wynajęcia - ceny

Opcje czarteru: czarter tygodniowy, czarter "skrócony tydzień"

Łódź/tydzień:
2.163-4.158 €
Skipper:
bareboat
Kaucja:
1.200 €
Dzień przekazania:
sobota
Region czarteru

Ceny sezonowe - Kormoran 1280 - Niderviller - łódź motorowa / jacht motorowy

ceny w łódź/tydzień
18.07.2026
do
15.08.2026
4.158
15.08.2026
do
22.08.2026
4.105
22.08.2026
do
29.08.2026
3.787
29.08.2026
do
5.09.2026
3.751
5.09.2026
do
12.09.2026
3.535
12.09.2026
do
19.09.2026
3.295
19.09.2026
do
26.09.2026
2.994
26.09.2026
do
3.10.2026
2.912
3.10.2026
do
10.10.2026
3.117
10.10.2026
do
17.10.2026
2.784
17.10.2026
do
24.10.2026
2.383
24.10.2026
do
28.11.2026
2.289
13.03.2027
do
17.04.2027
2.163
17.04.2027
do
24.04.2027
2.218
24.04.2027
do
1.05.2027
2.590
1.05.2027
do
8.05.2027
2.884
8.05.2027
do
15.05.2027
2.963
15.05.2027
do
29.05.2027
3.247
29.05.2027
do
5.06.2027
3.210
5.06.2027
do
12.06.2027
3.173
12.06.2027
do
19.06.2027
3.395
19.06.2027
do
26.06.2027
3.425
26.06.2027
do
3.07.2027
3.629
3.07.2027
do
10.07.2027
3.773

Dodatkowo
Sprzątanie po zakończeniu pobytu
115 € jednorazowo (opcjonalnie)
Stand up Paddle
11 € jednorazowo
Extra bath towel
3 € jednorazowo
Fuel Deposit
220 € jednorazowo
Extra bed linen (per set)
8 € jednorazowo
Tourist fishing license
24 € jednorazowo
Tourning bike
8 € jednorazowo
Pets on board - dog
80 € jednorazowo
Folding bike
7 € jednorazowo
Barbeque (6 EUR for each additional day)
29 € jednorazowo
Pet on board
70 € jednorazowo
Fishing cooler
4 € jednorazowo
Wi-Fi/WLAN
9 € jednorazowo
Parasol
4 € jednorazowo
Dinghy 4.30 m
10 € jednorazowo
Fishing rod
3 € jednorazowo
Smoker oven
2,50 € jednorazowo
Binoculars (5 EUR for each additional day)
20 € jednorazowo
Firewood
15,50 € jednorazowo
Early-late Arrival
90 € jednorazowo
Mountain bike
8 € jednorazowo
Dinghy 3 m
8,50 € jednorazowo
Extra towel
2 € jednorazowo
Outboard motor (Deposit 500 EUR)
10 € jednorazowo
Canoe as dinghy
12 € jednorazowo
Starter package (bed linen, towels and shower towels (by number of persons), tea towels (2 per boat, 3- and 4-cabin boats: 3 per boat), washing-up liquid, sponge cloth, toilet paper (1 roll per wet cell), hand soap (1 per wet cell)
w cenie czarteru
Make the beds (per bed)
3,50 € jednorazowo

zakończy wybór

Reklama/serwis

Pantaenius Versicherung

Co zrobisz, jeśli zachorujesz na krótko przed urlopem na wyczarterowanej łodzi? Albo jako sternik wpłyniesz łodzią na mieliznę? Myślałeś już o stosownym ubezpieczeniu czarterowym?

» Poproś o ofertę ubezpieczenia

Wyposażenie+

Wyposażenie - łódź motorowa - Kormoran 1280 do wynajęcia - czarter łodzi

Wyposażenie pokładu
bimini, drabinka kąpielowa, pokład kąpielowy

Wyposażenie wnętrza
lodówka

Inne informacje
12V sockets, 230V sockets, Audio system, Crockery, cutlery, pots, pans and cooking utensils, Gas hob and gas oven, Outdoor shower
zakończy wybór
Kontakt-

Kormoran 1280 - poproś o udzielenie niewiążącej informacji

KUHNLE-TOURS GmbH
Kontakt:
KUHNLE-TOURS GmbH
Marinastraße 1
17248 Rechlin
Niemcy
Telefon:
pokaż
Faks:
pokaż
Języki:
niemiecki, angielski, hiszpański, francuski, włoski, polski, rosyjski
 
www.kuhnle-tours.de

Pola z * to pola obowiązkowe.

-
 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi


Wynajem łodzi w Berlinie

Podobne łodzie jak Kormoran 1280 od użytkownika KUHNLE-TOURS GmbH - wynajem i czarter

Kormoran 1280

Łódź motorowa / jacht motorowy, bareboat, Kuhnle Werft
Długość x szerokość: 12,80 m x 3,90 m, 12,80 x 3,90 m rok bud.: 2005, kabiny: 3
łódź/tydzień: 2.163-4.158 €
Rejon czarteru: Kanały francuskie, Alzacja-Lotaryngia, Kanał Marna-Ren
Kraj czarteru: Francja, port: Niderviller
Wyślij zapytanie Firma: KUHNLE-TOURS GmbH
łódź/tydzień: 2.163-4.158 €
czarter tygodniowy, czarter "skrócony tydzień"
Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Pedro H2Home

Łódź motorowa / barka, bareboat, Pedro
Długość x szerokość: 12,50 m x 4,40 m, 12,50 x 4,40 m rok bud.: 2016, kabiny: 2
łódź/tydzień: 1.120-2.086 €
Rejon czarteru: Jezioro Mueritz, Meklemburgia, Elde
Kraj czarteru: Niemcy, port: Rechlin
Wyślij zapytanie Firma: KUHNLE-TOURS GmbH
łódź/tydzień: 1.120-2.086 €
czarter tygodniowy, czarter "skrócony tydzień"
Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Aquino 1190

Łódź motorowa / jacht motorowy, bareboat, Kuhnle Werft
Długość x szerokość: 11,90 m x 3,90 m, 11,90 x 3,90 m rok bud.: 2012, kabiny: 2
łódź/tydzień: 1.960-3.373 €
Rejon czarteru: Berlin, Brandenburgia
Kraj czarteru: Niemcy, port: Zeuthen
Wyślij zapytanie Firma: KUHNLE-TOURS GmbH
łódź/tydzień: 1.960-3.373 €
czarter tygodniowy, czarter "skrócony tydzień"
Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Pirate 1200G

Łódź motorowa / jacht motorowy, bareboat, Pirate Boats
Długość x szerokość: 12 m x 4,15 m, 12 x 4,15 m rok bud.: 1993, kabiny: 3
łódź/tydzień: 1.736-3.535 €
Rejon czarteru: Jezioro Mueritz, Meklemburgia, Elde
Kraj czarteru: Niemcy, port: Rechlin
Wyślij zapytanie Firma: KUHNLE-TOURS GmbH
łódź/tydzień: 1.736-3.535 €
czarter tygodniowy, czarter "skrócony tydzień"
Dodaj do listy

Wyślij zapytanie