Bénéteau Oceanis 46.1 do wynajęcia - Ca’n Pastilla - czarter - jacht żaglowy

Łódź do wynajęcia - czarter jachtów na Majorce
Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Bénéteau Oceanis 46.1
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 2
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 3
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 4
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 5
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 6
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 7
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 8
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 9
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 10
1 / 15
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 1
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 2
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 3
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 4
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 5
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 6
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 7
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 8
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 9
Bénéteau Oceanis 46.1 - zdjęcie 10

Inn media:

zdjęcia
zdjęcia
video
video
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Bénéteau Oceanis 46.1

Nr ID łodzi:
c31481
Model:
Bénéteau Oceanis 46.1
Rodzaj łodzi:
łódź żaglowa
Kategoria łodzi:
jacht żaglowy
Producent:
Rok budowy:
2023
Kabiny / koje:
4 / 8+2
Osoby:
10
Materiał kadłuba:
GFRP/tworzywo sztuczne
 

Dane techniczne

Długość:
14,60 m (48 stóp)
Szerokość / zanurzenie:
4,50 / 2,35 m
Ogrzewanie:
tak
Ilość WC:
4
Prysznice:
4
Sterowanie:
koło sterowe
 
Moc silnika:
80 KM (59 kW)
Zbiornik na paliwo:
200 ltr
Zbiornik na wodę pitną:
570 ltr
zakończy wybór
Informacje dotyczące czarteru+

jacht żaglowy Bénéteau Oceanis 46.1 - łódź do wynajęcia - ceny

Opcje czarteru: czarter tygodniowy

Łódź/tydzień:
3.000-6.350 €
Skipper:
bareboat
Kaucja:
3.000 €
Dzień przekazania:
sobota


Dodatkowo
Sprzątanie po zakończeniu pobytu:
w cenie czarteru
Pościel:
w cenie czarteru
Ręczniki:
w cenie czarteru
Bączek:
w cenie czarteru
Silnik zaburtowy do bączka:
w cenie czarteru
Podatki lokalne:
w cenie czarteru
Base package:
500 € jednorazowo (obowiązowo)

Możliwości dodatkowe do czarteru jachtu
obserwacja zwierząt, charter eventowy, czarter łodzi ekskluzywnych, przygoda

zakończy wybór

Reklama/serwis

Pantaenius Versicherung

Co zrobisz, jeśli zachorujesz na krótko przed urlopem na wyczarterowanej łodzi? Albo jako sternik wpłyniesz łodzią na mieliznę? Myślałeś już o stosownym ubezpieczeniu czarterowym?

» Poproś o ofertę ubezpieczenia

Wyposażenie+

Wyposażenie - łódź żaglowa - Bénéteau Oceanis 46.1 do wynajęcia - czarter łodzi

Nawigacja
AIS - System Automatycznej Identyfikacji, autopilot, echosonda, kompas, log, mapy morskie, ploter do map + GPS, przewodniki po portach regionu, radionadajnik UKF, wiatromierz

Technika
dziobowy ster strumieniowy, ładowarka do akumulatora, podgrzewacz wody, przyłącze lądowe 220V

Wyposażenie pokładu
bączek z silnikiem, bimini, prysznic pokładowy woda ciepła/zimna, sprayhood

Bezpieczeństwo
pompa zęzowa elektryczna

Wyposażenie wnętrza
elektryczna lodówka (130 l), kuchenka gazowa, piekarnik

Urządzenia elektroniczne użytkowe i biurowe
antena TV/DVB-T, internet, system głośnomówiący w kabinie, telewizor

Kajuty/podział
kabina dla gości (4)

Wyposażenie żeglarskie
elektryczne kabestany, roller genui, roller grota

Inne wyposażenie
materace słoneczne (Cockpit), stół w kokpicie

zakończy wybór
Kontakt-

Bénéteau Oceanis 46.1 - poproś o udzielenie niewiążącej informacji

BLUEBIRD YACHTING
Kontakt:
BLUEBIRD YACHTING
Corso Italia 224
58015 Orbetello
Włochy
Tel. komórkowy:
pokaż
Języki:
niemiecki, angielski, hiszpański, francuski, włoski
 
www.bluebirdyachting.com
Od 9 lat auf happycharter.com

Pola z * to pola obowiązkowe.

-
 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi


Interboot

Podobne łodzie jak Bénéteau Oceanis 46.1 od użytkownika BLUEBIRD YACHTING - wynajem i czarter

Dufour 470

Łódź żaglowa / jacht żaglowy, bareboat lub ze skipperem, Dufour
Długość x szerokość: 14,85 m x 4,74 m, 14,85 x 4,74 m rok bud.: 2021, kabiny: 6
łódź/tydzień: 4.200-7.300 €
Rejon czarteru: Baleary, Zatoka Valencia, Ibiza, Majorka, Costa Blanca ...
Kraj czarteru: Hiszpania, port: Ibiza/Eivissa, Palma de Mallorca
Wyślij zapytanie Video Firma: BLUEBIRD YACHTING
łódź/tydzień: 4.200-7.300 €
czarter tygodniowy
Dodaj do listy

Video

Wyślij zapytanie
Dufour 470 from 2021 with 5 + 1 cabins, 3 WC, air conditioning, electric winches, generator for yacht charter in the Balearic Islans (Ibiza).

Lagoon 46

Łódź żaglowa / katamaran żaglowy, bareboat, Lagoon
Długość x szerokość: 13,99 m x 7,96 m, 13,99 x 7,96 m rok bud.: 2022, kabiny: 6
łódź/tydzień: 5.250-12.500 €
Rejon czarteru: Baleary, Costa Smeralda, Formentera, Costa Blanca, Sardynia ...
Kraj czarteru: Hiszpania, Francja, port: Ca’n Pastilla, Ibiza/Eivissa, Bonifacio
Wyślij zapytanie Video Firma: BLUEBIRD YACHTING
łódź/tydzień: 5.250-12.500 €
czarter tygodniowy
Dodaj do listy

Video

Wyślij zapytanie
Lagoon 46 from 2022 with 4 + 2 cabins for up to 12 guests with base in Mallorca.

Lagoon 51

Łódź żaglowa / katamaran żaglowy, ze skipperem, Lagoon
Długość x szerokość: 15,35 m x 8,10 m, 15,35 x 8,10 m rok bud.: 2025, kabiny: 7
łódź/tydzień: 9.100-22.900 €
Rejon czarteru: Morze Egejskie, Adriatyk, Kornaty
Kraj czarteru: Chorwacja, Grecja, port: Split, Ateny
Wyślij zapytanie Video Firma: BLUEBIRD YACHTING
łódź/tydzień: 9.100-22.900 €
czarter tygodniowy
Dodaj do listy

Video

Wyślij zapytanie
Lagoon 51 Baujahr 2025 full optional with 6 + 1 Kabinen for up to 11 guests + skipper in Croatia. With air conditioning, electric winch, air conditioning, generator, heating, inverter, external cushions, electric WC, TV

Lagoon 46

Łódź żaglowa / katamaran żaglowy, ze skipperem, Lagoon
Długość x szerokość: 13,99 m x 7,96 m, 13,99 x 7,96 m rok bud.: 2021, kabiny: 6
łódź/tydzień: 6.990-12.390 €
Rejon czarteru: Korsyka, Morze Jońskie, Morze Tyrreńskie, Sardynia ...
Kraj czarteru: Włochy, Grecja, port: Capo d’Orlando, Olbia, Lefkada
Wyślij zapytanie Video Firma: BLUEBIRD YACHTING
łódź/tydzień: 6.990-12.390 €
czarter tygodniowy
Dodaj do listy

Video

Wyślij zapytanie