Bénéteau Flyer 8 do wynajęcia - Rab - czarter - łódź typu walkaround

Łódź do wynajęcia - czarter jachtów w zatoce Kvarner
Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Bénéteau Flyer 8
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 2
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 3
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 4
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 5
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 6
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 7
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 8
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 9
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 10
1 / 21
▶
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 1
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 2
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 3
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 4
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 5
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 6
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 7
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 8
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 9
Bénéteau Flyer 8 - zdjęcie 10
▶

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Bénéteau Flyer 8

Nr ID łodzi:
c36247
Model:
Bénéteau Flyer 8
Rodzaj łodzi:
łódź motorowa
Kategoria łodzi:
łódź typu walkaround
Producent:
Rok budowy:
2021
Pierwsze wodowanie:
2023
Kabiny / koje:
1 / 1+1
Osoby:
8
Bandera:
Chorwacja
Kolor kadłuba:
biały
Rodaj kadłuba:
łódź ślizgowa
Materiał kadłuba:
GFRP/tworzywo sztuczne
Inne:
obowiązkowe uprawnienia
 

Dane techniczne

Długość:
8,10 m (26,6 stóp)
Szerokość / zanurzenie:
2,53 / 1 m
Ilość WC:
1
Prysznice:
2
 
Silnik:
Suzuki DF 300
Moc silnika:
300 KM (221 kW)
Paliwo:
benzyna
Rok budowy:
2024
Zbiornik na paliwo:
340 ltr
Zbiornik na wodę pitną:
80 ltr
Zbiornik na nieczystości:
100 ltr
zakończy wybór
Informacje dotyczące czarteru+

łódź typu walkaround Bénéteau Flyer 8 - łódź do wynajęcia - ceny

Opcje czarteru: czarter tygodniowy, czarter one way niemożliwy, nie akceptujemy zwierząt domowych

Łódź/tydzień:
1 600-2 780 €
Skipper:
bareboat
Kaucja:
1 000 €
Dzień przekazania:
elastycznie
Region czarteru
Kraj czarteru:
Rejon czarteru:
Port:

Ceny sezonowe - Bénéteau Flyer 8 - Rab - łódź motorowa / łódź typu walkaround

ceny w € łódź/tydzień
20.04.2026
do
24.05.2026
1 890
25.05.2026
do
14.06.2026
2 290
15.06.2026
do
23.08.2026
2 780
24.08.2026
do
6.09.2026
2 290
7.09.2026
do
20.09.2026
1 890
21.09.2026
do
15.10.2026
1 600


Dodatkowo
Sprzątanie po zakończeniu pobytu:
w cenie czarteru

Możliwości dodatkowe do czarteru jachtu
kwatera

zakończy wybór

Reklama/serwis

Pantaenius Versicherung

Co zrobisz, jeśli zachorujesz na krótko przed urlopem na wyczarterowanej łodzi? Albo jako sternik wpłyniesz łodzią na mieliznę? Myślałeś już o stosownym ubezpieczeniu czarterowym?

» Poproś o ofertę ubezpieczenia

Wyposażenie+

Wyposażenie - łódź motorowa - Bénéteau Flyer 8 do wynajęcia - czarter łodzi

Nawigacja
echosonda, kompas, miernik prędkości obrotowej, ploter do map + GPS, światła pozycyjne

Technika
akumulator, druga kotwica, dziobowy ster strumieniowy, główny włącznik do akumulatora, klapka wyważająca elektr., ładowarka do akumulatora, przekładnia dwudźwigniowa, przyłącze lądowe 220V, skrzynia na kotwicę, skrzynka z narzędziami, winda kotwiczna elektr., wskaźnik przechyłu

Wyposażenie pokładu
bimini, drabinka kąpielowa, prysznic na rufie

Bezpieczeństwo
apteczka, gaśnica, kamizelki ratunkowe (8), lina holownicza, pompa zęzowa automatyczna, reflektor radarowy, róg mgłowy, sygnalizacja alarmowa

Wyposażenie wnętrza
lodówka, WC elektryczne

Urządzenia elektroniczne użytkowe i biurowe
radio, system głośnomówiący w kabinie

Inne wyposażenie
stół w kokpicie, zbiornik na fekalia

zakończy wybór
Kontakt-

Bénéteau Flyer 8 - poproś o udzielenie niewiążącej informacji

la Stella
Kontakt:
la Stella
Pan Nikica Percinic
Barbat 20
51280 Rab
Chorwacja
Tel. komórkowy:
pokaż
Języki:
niemiecki, angielski, chorwacki
 
www.stellacharter.com
Od 20 lat auf happycharter.com
Ponadprzeciętny wskaźnik odpowiedzi

Pola z * to pola obowiązkowe.

-
 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi



Podobne łodzie jak Bénéteau Flyer 8 od użytkownika la Stella - wynajem i czarter

Jeanneau Cap Camarat 7.5 WA Ser.2

Łódź motorowa / łódź motorowa daycruiser, bareboat, Jeanneau
Długość x szerokość: 7,19 m x 2,52 m, 7,19 x 2,52 m rok bud.: 2018, kabiny: 1
łódź/dzień: 300-420 €, łódź/tydzień: 1 270-2 550 €
Rejon czarteru: Morze Śródziemne, Adriatyk, Dalmacja, Kvarner
Kraj czarteru: Chorwacja, port: Rab
Wyślij zapytanie Firma: la Stella
łódź/dzień: 300-420 €, łódź/tydzień: 1 270-2 550 €
czarter tygodniowy, czarter dzienny
Dodaj do listy

Wyślij zapytanie