Yacht a vela 22 mt huren - Capri - zeiljacht charter

Luxe jacht huren - jachtverhuur in de Golf van Napels
Een andere boot zoeken

Foto's

Yacht a vela 22 mt
Yacht a vela 22 mt - foto 2
Yacht a vela 22 mt - foto 3
Yacht a vela 22 mt - foto 4
Yacht a vela 22 mt - foto 5
Yacht a vela 22 mt - foto 6
Yacht a vela 22 mt - foto 7
Yacht a vela 22 mt - foto 8
Yacht a vela 22 mt - foto 9
Yacht a vela 22 mt - foto 10
1 / 10
▶
Yacht a vela 22 mt - foto 1
Yacht a vela 22 mt - foto 2
Yacht a vela 22 mt - foto 3
Yacht a vela 22 mt - foto 4
Yacht a vela 22 mt - foto 5
Yacht a vela 22 mt - foto 6
Yacht a vela 22 mt - foto 7
Yacht a vela 22 mt - foto 8
Yacht a vela 22 mt - foto 9
Yacht a vela 22 mt - foto 10
▶

Andere media:

foto's
foto's
video
video
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +
Sailing yacht 22 mt custom-built in 2021 designed by Doug Peterson to sail in complete comfort and safety in all sea and weather conditions.This spacious luxury sailing yacht can accommodate up to 6 passengers: 1 master with queen size bed and en-suite bathroom and 2 guest cabins with double beds and en-suite bathroom. With a professional crew of two whose top priority is to provide guests with an unforgettable charter experience.
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Yacht a vela 22 mt

Boot-ID:
c34623
Model:
Yacht a vela 22 mt
Boot-type:
zeilboot
Boot categorie:
zeiljacht
Fabrikant:
Bouwjaar:
2021
Hutten / kooien:
3 / 6
 

Technische gegevens

Lengte:
22 m (72 voet)
Breedte / diepgang:
6,58 / 4 m
Verwarming:
verwarming met airconditioner
Aantal WC's:
3
Douches:
3
 
Motorvermogen:
2 x 115 PK (85 kW)
Brandstoftank:
2 x 578 ltr
Schoonwatertank:
2 x 578 ltr
Fecaliëntank:
2 x 578 ltr
selectie sluiten
Charter informatie+

zeiljacht Yacht a vela 22 mt - luxe jacht huren - prijzen

Charter mogelijkheden: week charter, dag charter, weekend-charter, midweek charter, verhuur hut

Boot/week:
25.000-30.000 €
Schipper:
met bemanning
Aantal leden van de bemanning:
2
Borg:
geen borg
Dag van overdracht:
flexibel


Extra's
Kok:
bij charterprijs inbegrepen
Gastvrouw:
bij charterprijs inbegrepen
APA:
35 % van charterprijs (verplicht)
Lokale belasting:
20 % van charterprijs (optioneel)

Tevens bij Yacht-Charter mogelijk
vakantiewoning, duiken, snorkelen, jetski, waterski, dieren waarnemen, evenementen charter, exclusieve charter, avontuur

selectie sluiten

Promotie / service

Pantaenius Versicherung

Wat doet u wanneer u vlak voor uw chartervakantie ziek wordt? Of als u als schipper vastvaart? Heeft u al over een charterverzekering nagedacht?

» Verzekeringsofferte aanvragen

Contact-

Yacht a vela 22 mt - zonder verplichting info aanvragen

AM-CHARTER
Contact:
AM-CHARTER
Mevr. Marianna Accurso
Porto Turistico Riva di Traiano
00053 Civitavecchia / Roma
Italië
Telefoon:
tonen
Mobiel:
tonen
Talen:
Engels, Italiaans, Litouws, Russisch
 
www.am-charter.com
Sinds 15 jaren op happycharter.com
Bovengemiddelde respons

Velden met * zijn verplicht.

-
 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken



Soortgelijke boten zoals Yacht a vela 22 mt van AM-CHARTER - huren|charteren

Lagoon Sixty 5

Zeilboot / zeilcatamaran, met bemanning, Lagoon, korting mogelijk
Lengte: 20,55 m, 20,55 m bouwj.: 2026, hutten: 5
boot/week: 42.790-52.000 €
korting mogelijk
Charter gebied: Middellandse Zee, Egeïsche Zee, Golf van Salerno, Cilento ...
Charter land: Italië, Griekenland, Kroatië, haven: Athene, Split, Salerno
Aanvraag versturen Bedrijf: AM-CHARTER
boot/week: 42.790-52.000 €
korting mogelijk, week charter, weekend-charter, midweek charter, verhuur hut
Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen
Fifth cabin on request. Large flybridge, where the area dedicated to the wheelhouse merges with a spacious relaxation area. Here you can enjoy a breathtaking view: a privileged view of the horizon that changes with every mile.

Vismara V71

Zeilboot / zeiljacht, met bemanning, Vismara
Lengte x breedte: 21,82 m x 4 m, 21,82 x 4 m bouwj.: 2017, hutten: 3
boot/week: 14.640-18.300 €
Charter gebied: Middellandse Zee, Corsica, Cilento, Costa Smeralda, Amalfikust ...
Charter land: Italië, Griekenland, haven: Portisco, Amalfi, Korfoe
Aanvraag versturen Video Bedrijf: AM-CHARTER
boot/week: 14.640-18.300 €
week charter, dag charter, weekend-charter, midweek charter
Aan wenslijst toevoegen

Video

Aanvraag versturen

BY 77

Zeilboot / zeiljacht, met bemanning, Baltic Yachts
Lengte x breedte: 23,60 m x 5,60 m, 23,60 x 5,60 m bouwj.: 2008, hutten: 3
boot/dag: 3.800-4.400 €, boot/week: 23.000-26.500 €
Charter gebied: Middellandse Zee, Corsica, Côte d’Azur, Ligurische Zee ...
Charter land: Italië, Frankrijk, haven: Porto Cervo, Bonifacio, Saint-Tropez
Aanvraag versturen Video Bedrijf: AM-CHARTER
boot/dag: 3.800-4.400 €, boot/week: 23.000-26.500 €
luxe jacht, week charter, dag charter, weekend-charter, midweek charter
Aan wenslijst toevoegen

Video

Aanvraag versturen

Lagoon Sixty 5

Zeilboot / zeilcatamaran, met bemanning, Lagoon
Lengte x breedte: 20 m x 3 m, 20 x 3 m bouwj.: 2026, hutten: 5
boot/week: 39.900-55.800 €
Charter gebied: Middellandse Zee, Corsica, Costa Smeralda, Amalfikust, Ischia ...
Charter land: Italië, haven: Olbia, Napels, Palermo
Aanvraag versturen Video Bedrijf: AM-CHARTER
boot/week: 39.900-55.800 €
luxe jacht, week charter, weekend-charter, midweek charter, verhuur hut
Aan wenslijst toevoegen

Video

Aanvraag versturen
Brand new Lagoon Sixty 5 available in Italy, Owners version, with deck jacuzzi