ISA 120 feet huren - Olbia - motorjacht charter

Luxe jacht ISa huren - jachtverhuur op Sardinië
Een andere boot zoeken

Foto's

ISA 120 feet
ISA 120 feet - foto 2
ISA 120 feet - foto 3
ISA 120 feet - foto 4
ISA 120 feet - foto 5
ISA 120 feet - foto 6
ISA 120 feet - foto 7
ISA 120 feet - foto 8
ISA 120 feet - foto 9
ISA 120 feet - foto 10
1 / 12
▶
ISA 120 feet - foto 1
ISA 120 feet - foto 2
ISA 120 feet - foto 3
ISA 120 feet - foto 4
ISA 120 feet - foto 5
ISA 120 feet - foto 6
ISA 120 feet - foto 7
ISA 120 feet - foto 8
ISA 120 feet - foto 9
ISA 120 feet - foto 10
▶

Andere media:

foto's
foto's
video
video
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens ISA 120 feet

Boot-ID:
c21396
Bootnaam:
ISa
Model:
ISA 120 feet
Boot-type:
motorboot
Boot categorie:
motorjacht
Fabrikant:
Bouwjaar / revisie:
2009 / 2016
Hutten / kooien:
5 / 10
Personen:
12
Overige:
flybridge
 

Technische gegevens

Lengte:
36 m (118 voet)
Breedte / diepgang:
9 / 3 m
Verwarming:
verwarming met airconditioner
Aantal WC's:
5
Douches:
5
 
Motor:
MTU
Motorvermogen:
3 x 2.000 PK (1.471 kW)
Verbruik bij max. snelheid:
1.200 ltr/uur
Brandstoftank:
2 x 100 ltr
Schoonwatertank:
2 x 1.000 ltr
selectie sluiten
Charter informatie+

motorjacht ISA 120 feet - luxe jacht huren - prijzen

Charter mogelijkheden: week charter, weekend-charter, midweek charter

Boot/week:
90.000-100.000 €
Boot/midweek:
90.000-100.000 €
Schipper:
met bemanning
Aantal leden van de bemanning:
6
Borg:
geen borg
Dag van overdracht:
flexibel


Extra's
Schoonmaak:
bij charterprijs inbegrepen
Kok:
bij charterprijs inbegrepen
Gastvrouw:
bij charterprijs inbegrepen
APA:
40 % van charterprijs (verplicht)
Beddegoed:
bij charterprijs inbegrepen
Handdoeken:
bij charterprijs inbegrepen
Bijboot / dinghy:
bij charterprijs inbegrepen
Buitenboord motor:
bij charterprijs inbegrepen
Reddingsvlot:
bij charterprijs inbegrepen
Internet Wi-Fi:
bij charterprijs inbegrepen
Lokale belasting:
20 % van charterprijs (verplicht)

Tevens bij Yacht-Charter mogelijk
jetski

selectie sluiten

Promotie / service

Pantaenius Versicherung

Wat doet u wanneer u vlak voor uw chartervakantie ziek wordt? Of als u als schipper vastvaart? Heeft u al over een charterverzekering nagedacht?

» Verzekeringsofferte aanvragen

Uitrusting+

Uitrusting: motorboot ISA 120 feet - te huur - boot-charter

Techniek
airconditioning, generator

Dekuitrusting
jetski, hydraulisch zwemplatform

Interieur uitrusting
jacuzzi

Hutten / divisie
aparte bemanningskabine

selectie sluiten
Contact-

ISA 120 feet - zonder verplichting info aanvragen

AM-CHARTER
Contact:
AM-CHARTER
Mevr. Marianna Accurso
Porto Turistico Riva di Traiano
00053 Civitavecchia / Roma
Italië
Telefoon:
tonen
Mobiel:
tonen
Talen:
Engels, Italiaans, Litouws, Russisch
 
www.am-charter.com
Sinds 15 jaren op happycharter.com
Bovengemiddelde respons

Velden met * zijn verplicht.

-
 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken



Soortgelijke boten zoals ISA 120 feet van AM-CHARTER - huren|charteren

Explorer 115

Motorboot / motorjacht, met bemanning, Terranova Yachts
Lengte x breedte: 35 m x 7,20 m, 35 x 7,20 m bouwj.: 2008, hutten: 6
boot/week: 67.000-73.000 €
Charter gebied: Middellandse Zee, Elba, Tyrreense Zee, Toscaanse Archipel ...
Charter land: Italië, haven: Civitavecchia, Rome, Pozzuoli
Aanvraag versturen Video Bedrijf: AM-CHARTER
boot/week: 67.000-73.000 €
luxe jacht, week charter, weekend-charter, midweek charter
Aan wenslijst toevoegen

Video

Aanvraag versturen
- Master stateroom located on upper deck + 5 additional guest staterooms
- 4 people Jacuzzi on sun deck - Low consumption, long range passage maker - Storage capacity for two large tenders on bow plus extra storage for additional water toys

Leopard 34

Motorboot / motorjacht, met bemanning, Leopard Yachts
Lengte x breedte: 34,10 m x 7,40 m, 34,10 x 7,40 m bouwj.: 2012, hutten: 3
boot/dag: 11.000-12.200 €, boot/week: 65.000-85.000 €
Charter gebied: Middellandse Zee, Corsica, Côte d’Azur, Italiaanse Rivièra ...
Charter land: Frankrijk, Italië, haven: Ajaccio, Saint-Tropez, San Remo
Aanvraag versturen Video Bedrijf: AM-CHARTER
boot/dag: 11.000-12.200 €, boot/week: 65.000-85.000 €
luxe jacht, week charter, dag charter, weekend-charter, midweek charter, verhuur hut
Aan wenslijst toevoegen

Video

Aanvraag versturen

Sanlorenzo SD118

Motorboot / motorjacht, met bemanning, Sanlorenzo
Lengte x breedte: 36 m x 7,90 m, 36 x 7,90 m bouwj.: 2022, hutten: 5
boot/week: 98.000-155.000 €
Charter gebied: Middellandse Zee, Balearen, Cilento, Amalfikust, Ischia ...
Charter land: Frankrijk, Spanje, Italië, haven: Cannes, Amalfi, Ibiza/Eivissa
Aanvraag versturen Video Bedrijf: AM-CHARTER
boot/week: 98.000-155.000 €
luxe jacht, week charter, dag charter, weekend-charter, midweek charter, verhuur hut
Aan wenslijst toevoegen

Video

Aanvraag versturen
Sanlorenzo SD118 beautiful 36-meter Motor Yacht, perfect for an unforgettable charter experience.

Customs

Motorboot / motorjacht, met bemanning, Baglietto
Lengte x breedte: 34 m x 5 m, 34 x 5 m bouwj.: 2016, hutten: 5
boot/week: 84.000-108.000 €
Charter gebied: Middellandse Zee, Corsica, Cilento, Costa Smeralda, Amalfikust ...
Charter land: Italië, Frankrijk, Monaco, haven: Napels, Cannes, Olbia
Aanvraag versturen Video Bedrijf: AM-CHARTER
boot/week: 84.000-108.000 €
luxe jacht, week charter, dag charter, weekend-charter
Aan wenslijst toevoegen

Video

Aanvraag versturen
went through an extensive refit in 2015-2016 by Baglietto with new exterior paint and decks, completely new interiors, new navionics and enterntaiment systems and is now updated to the latest design and technology features available on the market.