Intercruiser lC 32 na pronájem - Loosdrecht - charter - motorová jachta

Loď Bella Luna 2.0 k pronájmu - pronájem jachet v Amsterdamu
Vyhledat jinou loď

Fotky

Intercruiser lC 32
Intercruiser lC 32 - fotka 2
Intercruiser lC 32 - fotka 3
Intercruiser lC 32 - fotka 4
Intercruiser lC 32 - fotka 5
Intercruiser lC 32 - fotka 6
Intercruiser lC 32 - fotka 7
Intercruiser lC 32 - fotka 8
Intercruiser lC 32 - fotka 9
Intercruiser lC 32 - fotka 10
1 / 24
▶
Intercruiser lC 32 - fotka 1
Intercruiser lC 32 - fotka 2
Intercruiser lC 32 - fotka 3
Intercruiser lC 32 - fotka 4
Intercruiser lC 32 - fotka 5
Intercruiser lC 32 - fotka 6
Intercruiser lC 32 - fotka 7
Intercruiser lC 32 - fotka 8
Intercruiser lC 32 - fotka 9
Intercruiser lC 32 - fotka 10
▶

Další media:

fotky
fotky
video
video
tisk
tisk
sdílej
sdílej
Poslat poptávku
Údaje o lodi +
Přidat do oblíbených

Údaje o lodi Intercruiser lC 32

ID lodi:
c34186
Jméno lodi:
Bella Luna 2.0
Model:
Intercruiser lC 32
Typ lodi:
motorová loď
Kategorie lodi:
motorová jachta
Výrobce:
Designér:
Interboat
Rok výroby:
2024
Spuštění na vodu:
2024
Kabiny / kóje:
1 / 2
Osoby:
4
Registrace:
Nizozemsko/Holandsko
Barva trupu:
modrá
Druh trupu:
plavba v poloskluzu
Materiál trupu:
sklolaminát
 

Technické údaje

Délka:
9,75 m (32 stop)
Šířka / ponor:
3,35 / 0,95 m
Vnitřní výška:
1,90 m
Průjezdní výška:
2,25 m
Topení:
naftové topení
Počet WC:
1
Sprchy:
1
 
Motor:
Yanmar
Výkon motoru:
110 hp (81 kW)
Palivo:
diesel
Rok výroby:
2024
Palivová nádrž:
300 ltr
Nádrž na pitnou vodu:
180 ltr
Septiková nádrž:
75 ltr
zavřít výběr
Informace o pronájmu+

motorová jachta Intercruiser lC 32 - loď na pronájem - ceny

Možnosti pronájmu: týdenní pronájem, pronájem na víkend, pronájem 'krátký týden', pronájem na 1 den není možný, žádný pronájem lůžek, žádný pronájem kabin, pronájem na hodinu není možný, jednosměrný pronájem není možný, žádná domácí zvířata

Loď/týden:
1 560-1 950 €
Loď/víkend:
935-1 170 €
Loď/krátký týden:
860-1 070 €
Kapitán:
bez posádky
Kauce:
1 500 €
Den předání:
pátek
Oblast pronájmu
Charterová země:
Přístav:

Sezónní ceny Intercruiser lC 32 - Loosdrecht - motorová loď / motorová jachta

ceny v € pro loď/týden
4.9.2026
do
6.11.2026
1 560
12.3.2027
do
9.7.2027
1 745
9.7.2027
do
3.9.2027
1 950
3.9.2027
do
5.11.2027
1 560

ceny v € pro loď/víkend
4.9.2026
do
6.11.2026
935
12.3.2027
do
9.7.2027
1 045
9.7.2027
do
3.9.2027
1 170
3.9.2027
do
5.11.2027
935

ceny v € pro loď/krátký týden
4.9.2026
do
6.11.2026
860
12.3.2027
do
9.7.2027
960
9.7.2027
do
3.9.2027
1 070
3.9.2027
do
5.11.2027
860

Extra možnosti
Závěrečný úklid
95 € jednou za charter (povinná platba)
Poplatek za zpracování
49,50 € jednou za charter (povinná platba)

zavřít výběr

Reklama / služby

Pantaenius Versicherung

Co uděláte, když krátce před dovolenou na lodi onemocníte? Nebo jako kapitán najedete s lodí na dno či kámen pod vodou? Už jste přemýšleli o charterovém pojištění ?

» Vyžádat nabídku pojištění

Vybavení+

Vybavení motorová loď Intercruiser lC 32 - loď na pronájem

Navigace
barometr, dalekohled, kompas, námořní mapy, otáčkoměr, přístavní kniha, rychloměr, sonar, ukazatel polohy

Technika
baterie, hlavní odpojovač baterie, invertor/střídač, elektrický příďový kotevní vrátek, kotva, nabíječka baterií, nářadí, příďový pomocný propeler, záďový pomocný propeler, přípojka 220V, hledáčkový reflektor, startovací baterie, stěrač, teplovodní systém, tlakový vodní systém, zásuvky 220V

Palubní výbava
kočárek (sprayhood), příďový koš, záďový koš, integrovaná koupací plošina, koupací žebříček, odražeče, palubní průlez, sluneční stříška nad zádí, záďová sprcha teplá/studená, stříška bimini, týková paluba, zadní reling (zábradlí)

Bezpečnost
automatická bilge pumpa, hasicí přístroj, kapesní svítilna, lékárnička, mlhový roh, nouzové signální prostředky, tážné lano, vlajky, záchraná bóje, záchrané vesty

Vnitřní vybavení
dřez, elektrická chladnička, kávovar, mraznička, nádobí, trouba, sklokeramická varná deska, elektrické WC

Spotřební a kancelářská technika
rádio

Kabiny / rozdělení lodi
kormidelna na zadní palubě, vnější kormidelna, příďová kajuta, salón, WC kabina

Ostatní vybavení
manuály, nerezové okenní rámy, septiková nádrž, stůl v kokpitu

zavřít výběr
Kontakt-

Intercruiser lC 32 - nezávazné informace

OWN SHIP Yachtcharter
Kontakt:
OWN SHIP Yachtcharter
Paní Herma Jeeninga
Industrieweg 9 c
5262 GJ Vught
Nizozemsko/Holandsko
Telefon:
ukázat
Mobil:
ukázat
Jazyky:
německy, anglicky, nizozemsky
 
www.ownship.de
Už 23 let na happycharter.com
Nadprůměrná míra odpovědí

Políčka s * jsou povinná.

-
 


zavřít výběr
Vyhledat jinou loď



Pronájmy podobných lodí jako Intercruiser lC 32 od OWN SHIP Yachtcharter - charter

Koopmanskotter 9.50

Motorová loď / motorová jachta, bez posádky, Koopmans
Délka x šířka: 9,50 m x 3 m, 9,50 x 3 m r. výr.: 1975
loď/víkend: 490-615 €, loď/týden: 820-1 025 €
Revír pronájmu: Ijsselmeer/Markermeer, Frýsko, Overijssel
Charterová země: Nizozemsko/Holandsko, přístav: Lemmer
Poslat poptávku Firma: OWN SHIP Yachtcharter
loď/víkend: 490-615 €, loď/týden: 820-1 025 €
týdenní pronájem, pronájem na víkend, pronájem 'krátký týden'
Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Mulder Super Favorite 960

Motorová loď / motorová jachta, bez posádky, Mulder
Délka x šířka: 9,60 m x 3,25 m, 9,60 x 3,25 m r. výr.: 1980, kabiny: 1
loď/týden: 1 365-1 705 €
Revír pronájmu: Ijsselmeer/Markermeer, Frýsko, Randmeren, Overijssel
Charterová země: Nizozemsko/Holandsko, přístav: Warns
Poslat poptávku Firma: OWN SHIP Yachtcharter
loď/týden: 1 365-1 705 €
týdenní pronájem
Přidat do oblíbených

Poslat poptávku