Concordia 125 AC na pronájem - Groß Kreutz (Havel) - charter - motorová jachta

Loď k pronájmu - pronájem jachet na Havole
Vyhledat jinou loď

Fotky

Concordia 125 AC
Concordia 125 AC - fotka 2
Concordia 125 AC - fotka 3
Concordia 125 AC - fotka 4
Concordia 125 AC - fotka 5
Concordia 125 AC - fotka 6
Concordia 125 AC - fotka 7
1 / 7
▶
Concordia 125 AC - fotka 1
Concordia 125 AC - fotka 2
Concordia 125 AC - fotka 3
Concordia 125 AC - fotka 4
Concordia 125 AC - fotka 5
Concordia 125 AC - fotka 6
Concordia 125 AC - fotka 7
▶

fotky
fotky
tisk
tisk
sdílej
sdílej
Poslat poptávku
Údaje o lodi +
Přidat do oblíbených

Údaje o lodi Concordia 125 AC

ID lodi:
c36263
Model:
Concordia 125 AC
Typ lodi:
motorová loď
Kategorie lodi:
motorová jachta
Rok výroby / refit:
2012 / 2025
Kabiny / kóje:
3 / 6
Osoby:
12
Druh trupu:
výtlačná loď
Materiál trupu:
ocel
Ostatní:
řidičské oprávnění nutné
 

Technické údaje

Délka:
12,50 m (41 stop)
Šířka / ponor:
4,30 / 1,20 m
Topení:
naftové topení
Počet WC:
2
Sprchy:
2
 
Výkon motoru:
150 hp (110 kW)
Pohon:
přímý náhon hřídelí
Chlazení:
dva okruhy chlazení
Palivová nádrž:
500 ltr
Nádrž na pitnou vodu:
500 ltr
Septiková nádrž:
300 ltr
zavřít výběr
Informace o pronájmu+

motorová jachta Concordia 125 AC - loď na pronájem - ceny

Možnosti pronájmu: týdenní pronájem, jednosměrný pronájem není možný

Loď/týden:
3 080 €
Kapitán:
bez posádky
Kauce:
1 000 €
Den předání:
pondělí
Oblast pronájmu
Charterová země:
Revír pronájmu:

Sezónní ceny Concordia 125 AC - Groß Kreutz (Havel) - motorová loď / motorová jachta

ceny v € pro loď/týden
22.6.2026
do
31.8.2026
3 080

Extra možnosti
Závěrečný úklid
95 € jednou za charter (povinná platba)

zavřít výběr

Reklama / služby

Pantaenius Versicherung

Co uděláte, když krátce před dovolenou na lodi onemocníte? Nebo jako kapitán najedete s lodí na dno či kámen pod vodou? Už jste přemýšleli o charterovém pojištění ?

» Vyžádat nabídku pojištění

Kontakt-

Concordia 125 AC - nezávazné informace

Kontakt:
mariTeam
Pan Robert Holte
Am Yachthafen 1
14550 Groß Kreutz OT Deetz
Německo
Mobil:
ukázat
Fax:
ukázat
Jazyky:
německy, anglicky
 
www.dialog-charter.de
Už 22 let na happycharter.com

Políčka s * jsou povinná.

-
 


zavřít výběr
Vyhledat jinou loď



Pronájmy podobných lodí jako Concordia 125 AC od mariTeam - charter

Babro 1340 Spezial

Motorová loď / kajutový člun, s kapitánem nebo bez, Babro Cruisers
Délka x šířka: 13,40 m x 4,10 m, 13,40 x 4,10 m r. výr.: 2001, kabiny: 3
loď/týden: 1 549-2 210 €
Revír pronájmu: Havola, Berlín, Braniborsko
Charterová země: Německo, přístav: Groß Kreutz (Havel)
Poslat poptávku Firma: mariTeam
loď/týden: 1 549-2 210 €
týdenní pronájem, denní pronájem, pronájem na víkend, pronájem 'krátký týden'
Přidat do oblíbených

Poslat poptávku
Elegantes altersgerechtes Boot, da Einstieg und Salon auf einer Ebene liegen, mit viel Platz aufgrund
der Breite von 4,10m,

Recla Tarpon37

Motorová loď / hausbót, bez posádky, RECLA
Délka x šířka: 11,50 m x 3,95 m, 11,50 x 3,95 m r. výr.: 1994, kabiny: 3
loď/den: 400-500 €, loď/týden: 1 525-1 925 €
Revír pronájmu: Havola, Berlín, Braniborsko
Charterová země: Německo, přístav: Groß Kreutz (Havel)
Poslat poptávku Firma: mariTeam
loď/den: 400-500 €, loď/týden: 1 525-1 925 €
týdenní pronájem, denní pronájem, pronájem na víkend, pronájem 'krátký týden'
Přidat do oblíbených

Poslat poptávku